Zgłoś swój projekt do konkursu European Language Label 2019

Zgłoś swój projekt do konkursu European Language Label 2019

Już tylko miesiąc dzieli nas od poznania laureata XVIII edycji konkursu European Language Label. Jeśli jeszcze nie wysłałaś / wysłałeś swojego projektu nie wahaj się. Być może tegoroczna statuetka ELL przyznawana w jednej kategorii konkursowej: “Projekt językowy realizowany pod opieką koordynatora w instytucji edukacyjnej” oraz certyfikat, będący wyróżnieniem za nowatorskie techniki kształcenia i promowanie osiągnięć metodycznych trafi w Twoje ręce. Stawka jest wysoka – warto spróbować sił i potwierdzić swoje podejście do nauczania i uczenia języków obcych.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu ELL należy składać tylko w formie elektronicznej za pośrednictwem serwisu: https://online.frse.org.pl

Szczegółowy regulamin konkursu: tutaj

Więcej informacji o przebiegu konkursu European Language Label 2019 uzyskasz klikając na link

Wnioski należy złożyć najpóźniej do 4.06. 2019 roku.

W Polsce certyfikat (ELL) wydawany jest od roku 2001. Do tej pory w konkursie wzięło udział 1060 instytucji, a 313 zostało nagrodzonych za osiągnięcia w dziedzinie nauczania języków obcych. Zainteresowanie nim wciąż rośnie.

Celem konkursu jest m.in. rozwijanie komunikacyjnych kompetencji językowych i interkulturowych osób uczących się języków obcych, rozwijanie kompetencji zawodowych nauczycieli języków obcych oraz uwrażliwienie na różnorodność kulturową i językową Europy i świata. Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych (ELL) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej.

Powodzenia!

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!