Zawodowcy? 5 listopada. Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

Zawodowcy? 5 listopada. Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

Krajowe Centrum Europass serdecznie zaprasza wszystkich zawodowców do udziału w konferencji inaugurującej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce, która odbędzie się 5 listopada 2018 r. jak zwykle w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego (PGE), w Warszawie.

Jeśli jesteś nauczycielem, uczniem, wykładowcą, studentem szkoły zawodowej wszystkich poziomów, pracodawcą, ekspertem z tej dziedziny, a może członkiem Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych, reprezentujesz centra kształcenia ustawicznego i praktycznego, rady kompetencji sektorowych, kuratorium oświaty, czy też stowarzyszenie branżowe lub specjalną strefę ekonomiczną, po prostu nie może Cię zabraknąć. Podobnie jak w zeszłych latach wydarzenie promuje kształcenie i szkolenia zawodowe w Polsce. Jest to okazja do spotkań środowiska zawodowców oraz dyskusji o zagadnieniach dla nich najważniejszych. Tym razem program przygotowano z uwzględnieniem zagadnień kluczowych dla kształcenia umiejętności oraz kompetencji, głównie z myślą o ekspertach skupionych wokół diagnozowania zapotrzebowania na umiejętności potrzebne na rynku pracy i edukacji.

Konferencję uświetni uroczyste wręczenie nagród ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciel z POWER-em”, w którym wyróżnieni zostaną nauczyciele udział w wyjazdach zagranicznych w ramach Programu Erasmus+ i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w sektorach edukacja szkolna oraz kształcenie i szkolenia zawodowe w latach 2014-2017.

Efekty takich wyjazdów są również źródłem dokumentów Europass – Mobilność, wstawianych codziennie przez Krajowe Centrum Europass. Równolegle do dyskusji ekspertów będą odbywały się targi przedstawicieli szkół zawodowych różnych branż oraz beneficjentów Programu Erasmus+. Wszyscy zaprezentują swoje umiejętności, a niedowiarkom dostarczą argumentów na rzecz atrakcyjności kształcenia zawodowego, współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi, czy też towarzyszącym im mobilnościom edukacyjnym oraz zawodowym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji tutaj, program wydarzenia znajduje się tutaj, a formularz rejestracyjny tutaj.

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!