Zapraszamy na Targi Pracy w Lublinie

Zapraszamy na Targi Pracy w Lublinie

Krajowe Centrum Europass tradycyjnie zaprasza na Targi Pracy do Lublina.  Tym razem odbędą się one  25 marca w Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Dworcowej 11. Wydarzenie jest jednym z większych tego typu w Polsce i organizowane jest równolegle z Targami Edukacyjnymi. Zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska w godzinach 9 – 15 oraz do uczestnictwa w prezentacji poświęconej inicjatywie Europass.

Wszystkim chętnym udzielimy pełnej informacji o sposobach przygotowania i możliwościach wykorzystania dokumentów Europass. Pokażemy jak lepiej zaprezentowanie kwalifikacje i kompetencje.  Jednocześnie będziemy reprezentować Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, która pełni rolę Krajowego Centrum Europass oraz Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się z wybranymi programami  realizowanymi przez Fundację.

Ponadto zapraszamy do wzięcia udziału w naszej prezentacji, która odbędzie w sali konferencyjnej w godzinach 12:30 – 13:30. Tytuł wystąpienia to: „Dokumenty Europass jako sposób prezentacji kwalifikacji i kompetencji na europejskim rynku pracy”.

Udział Krajowego Centrum Europass w wydarzeniu jest możliwy dzięki współpracy z Lubelskim Urzędem Pracy.

Wstęp na Targi jest bezpłatny. Lista wystawców i szczegółowe informacje na stronie: http://www.praca.targi.lublin.pl/

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!