Lubisz wygrywać nagrody?
Jesteś szczęśliwym posiadaczem Europass?
Nakręć się i weź udział w konkursie Europass Testimonials!

Nagrody główne rozdane!


Zostaliśmy zainspirowani sporą dawką nietuzinkowych historii! Co piątek nagradzaliśmy gadżetami najlepszy testimonial z danego tygodnia. Ponadto w konkursie przewidzieliśmy dwie nagrody główne – tablety o wartości 300 €. Zwycięzcy zostali wyłonieni poprzez głosowanie publiczności (liczba polubień postu na facebooku) oraz głosowanie jury (głosy pracowników Krajowych Centrów Europass).

 

Nagrodę przyznaną przez jury otrzymała Amalie Horstmann Nøddeskou-Fink  za zdjęcie widoczne po kliknięciu w link:
http://bit.do/NECwinner (link aktywny po zalogowaniu się na facebooka).

 

Nagrodę publiczności otrzymał  Benjamin Shishko za video dostępne pod linkiem:
http://bit.do/POPULARwinner (link aktywny po zalogowaniu się na facebooka).

 

Dziękujemy za udział i zainteresowanie!

 

Wybierz zwycięzcę.


Wybierz zwycięzcę koursu Europass Testimonials! Nagroda główna to tablet o wartośći 300 €. Wejdź na  facebookową stronę konkursową (link aktywny po zalogowu się) i polub albo skomentuj testimonial, który przypadł Ci do gustu. Głosowanie będzie otwarte do 13 maja (do godziny 24 czasu środkowoeuropejskiego). Ponadto nagroda głowna zostanie też przyznana w odrębnym głosowaniu jury.

 

Konkurs Europass Testimonials.


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym przez cały kwiecień będziecie mogli wygrywać nagrody. Testimonial oznacza dowód, oświadczenie, referencje. Innymi słowy, jeśli pochwalicie się swoim doświadczeniem z Europass na facebookowej stronie konkursowej (link aktywny po zalogowu się) możecie zdobyć fajne gadżety a ponadto stanąć do rywalizacji o główne nagrody, które otrzymają autorzy najbardziej popularnych postów.

SONY DSC

Korzystałeś z Europass? Przedstaw nam swoją historię i wygraj nagrody.


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem jednego z dokumentów Europass podziel się swoją historią i pokaż jak Europass pomógł Ci znaleźć pracę czy dostać się na studia.

SONY DSC

Jak wziąć udział w konkursie?


Wejdź na naszą dedykowaną stronę konkursową na facebooku (link aktywny po zalogowaniu się) i utwórz post będący krótkim wpisem (ze zdjęciem lub bez), filmikiem, wierszem, itp.

Czas trwania konkursu.


Konkurs trwa od 1 do 30 kwietnia 2016 r., do godziny 24:00 (czasu środkowoeuropejskiego).

Nagrody.


W każdy piątek zostanie nagrodzony post z danego tygodnia zawierający testimonial. Ponadto pod koniec trwania konkursu autorom najlepszych postów zostaną przyznane dwie główne nagrody – każda o wartości 300 euro. Zwycięzcy nagród głównych zostaną wyłonieni przez jury oraz głosowanie publiczności. Podstawą będą głosy publiczności (liczone od 1 kwietnia do 13 maja 2016 r. do godziny 24:00 czasu środkowoeuropejskiego).

SONY DSC

Kto może wziąć udział?


Konkurs jest otwarty dla obywateli, którzy ukończyli 18 lat i zamieszkują na terenie jednego z następujących krajów:

Austria, Belgia, Bułgaria, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Irlandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

Więcej informacji?


Przeczytaj uważnie Regulamin konkursu lub skontaktuj się z Krajowym Centrum Europass

W przypadku rozbieżności pomiędzy Regulaminem konkursu a informacjami zamieczonymi na niniejszej stronie decydujące znaczenie ma treść Regulaminu konkursu zamieszczona na portalu CEDEFOP.

Powodzenia!

życzy Zespół:

etykieta