Sukces dzięki Europass!

Sukces dzięki Europass!

Czy wiesz, że dzięki dokumentom Europass możesz odnieść sukces? Poznaj historie osób, którym Europass pomógł w spełnieniu marzeń, realizacji planów, rozwoju kariery zawodowej. Publikacja „Sukces dzięki Europass” zawiera nie tylko opis inicjatywy i poszczególnych dokumentów, ale także praktyczne przykłady ich wykorzystania, które przełożyły się na wymierne efekty i pozytywne zmiany w życiorysach ich posiadaczy.

Niniejsza publikacja została opracowana przez środkowoeuropejską grupę roboczą Krajowych Centrów Europass z Austrii, Czech, Chorwacji, Słowenii, Węgier, Włoch i Polski. Poszczególnym biurom Europass udało się dotrzeć do konkretnych osób w ich krajach, które opowiedziały o tym w jaki sposób dokumenty Europass pomogły im w osiągnięciu sukcesu. Polska „historia sukcesu” prezentuje doświadczenia studentki, która skorzystała z Europass – CV i zakwalifikowała się na staż na Wyspach Kanaryjskich oraz międzynarodowy program edukacyjny w Berlinie.

Zachęcamy do lektury, do zainspirowania się, wypełniania dokumentów oraz do przesyłania kolejnych historii na adres europass@frse.org.pl. Publikacja została przygotowana po angielsku, Krajowe Centrum Europass w Polsce opracowało jej polskie wydanie.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z działem PUBLIKACJE

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!