ZAPRASZAMY DO POZNANIA NA SPOTKANIE OTWARTE O EUROPASS

ZAPRASZAMY DO POZNANIA NA SPOTKANIE OTWARTE O EUROPASS

Poznań to kolejne miejsce na mapie kraju, gdzie będzie można wziąć udział w otwartym spotkaniu informacyjno – promocyjnym pt. „Europass narzędziem międzynarodowej mobilności edukacyjnej i zawodowej”. Chcesz poznać Europass i dowiedzieć się jak skutecznie zaprezentować własne kwalifikacje? Zapraszamy na spotkanie w czwartek 25 czerwca o godzinie 17:00 do Centrum Bukowska, przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu.

Gospodarzami i organizatorami spotkania są: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu, działający przy Departamencie Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Krajowe Centrum Europass funkcjonujące w strukturze Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Spotkanie przybliży obecnym cele Europass oraz dokumenty składowe portfolio. Uczestnicy dowiedzą się także czym jest Europejski Paszport Umiejętności i jak można go przygotować. Dodatkowo  wskażemy konkretne możliwości pozyskania poszczególnych dokumentów wraz z przykładami ich wykorzystania. W programie zaplanowano także czas na dyskusję.

Zgłoszenia do wyczerpania miejsc przyjmuje Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu na adres rodm@rodm-poznan.pl lub pod numerem telefonu 61 852 49 48. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!