Seminarium dla nauczycieli języka angielskiego, Warszawa, 13 i 20 maja 2010

Seminarium dla nauczycieli języka angielskiego, Warszawa, 13 i 20 maja 2010

Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń organizują cykl seminarium dla nauczycieli języków obcych szkół i placówek m.st. Warszawy.

Celem seminariów, współorganizowanych z zagranicznymi instytutami kultury, jest promowanie współpracy międzynarodowej w obszarze edukacji językowej z wykorzystaniem oferty europejskich programów edukacyjnych takich jak: European Language Label, Europass i Comenius – Mobilności, zaprezentowanie najnowszych rozwiązań dydaktycznych w nauczaniu języków obcych, opracowanych przez ekspertów danego instytutu językowego. Uczestnicy poznają także ofertę form doskonalenia, przygotowaną przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

Dwa pilotażowe seminaria zaplanowane są dla nauczycieli języka angielskiego uczących w szkołach gimnazjalnych m.st. Warszawy. Seminaria odbędą się 13 i 21 maja 2010 r. w godzinach 9.30-14.00 w sali konferencyjnej w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji ul. Mokotowska 43, budynek B.

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!