Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Szesnaście sesji tematycznych, spotkania z ekspertami, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, targi dobrych praktyk oraz wręczenie nagród selfie+ 2017. W tym roku program Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego zapowiada się wyjątkowo bogato. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Konferencyjnego PGE Narodowy w Warszawie 12 stycznia 2018 roku na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w imprezie zarówno osoby, które mają już doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu unijnych programów edukacyjnych, jak i tych, którzy dopiero szukają pomysłu na realizację własnego przedsięwzięcia.

Uczestnicy spotkania poznają ofertę programu Erasmus+ oraz będą mogli zapoznać się z zasadami dotyczącymi składania wniosków, realizacji projektów oraz ich rozliczania. Podczas wydarzenia będzie też można skorzystać z porad ekspertów Narodowej Agencji Programu Erasmus+, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!