OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ INFORMACYJNY PROGRAMU ERASMUS+

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ INFORMACYJNY PROGRAMU ERASMUS+

Czternaście paneli warsztatowych, eksperci Narodowej Agencji, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, warsztaty eTwinningu – to wszystko czeka na wszystkich zainteresowanych programem Erasmus+.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ odbędzie się 19 stycznia (wtorek) w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie. Spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie to nie tylko doskonała okazja, żeby dowiedzieć się jak funkcjonuje program Erasmus+. To również możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami Narodowej Agencji, okazja do znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów. Ponadto uczestnicy będą mogli uzyskać wiedzę na temat programów wspierających Erasmus+ przy odpowiednich punktach informacyjnych. Pracownicy Krajowego Centrum Europass będą udzielać niezbędnych informacji wszystkim zainteresowanym.

W tym roku na wybranych panelach będzie można zapoznać  się z poszczególnymi akcjami i sektorami programu Erasmus+. Dwa panele poświęcone będą programom wspierająm, takim jak:  Europass, Eurodesk, Eurydice, European Language Label, Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE), eTwinning oraz czasopisma dla nauczycieli „Języki Obce w Szkole”. W trakcie wystąpienia “Portfolio Europass narzędziem skutecznej prezentacji na rynku edukacji i pracy” uczestnicy dowiedzą się czym jest Europass, czym są dokumenty składowe portfolio, czyli CV, Paszport Językowy, Suplementy do dyplomu dla absolwentów szkół wyższych, Suplementy dla absolwentów kształcenia zawodowego oraz Europass – Mobilność. Wszyscy obecni dowiedzą się także czym jest Europejski Paszport Umiejętności i jak można go przygotować. Dodatkowo wskażemy konkretne możliwości pozyskania poszczególnych dokumentów wraz z przykładami ich wykorzystania. Prezentacja obejmie ich strukturę oraz omówienie sposobów przedstawienia kompetencji, kwalifikacji, doświadczeń zawodowych i edukacyjnych.

Zapraszamy do rejestrowania się na wybrane sesje. Jednocześnie przypominamy, że udział w wydarzeniu możliwy jest jedynie po rejestracji on-line, która trwa do 13 stycznia 2016 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.


Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!