Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Dwanaście paneli warsztatowych, eksperci  Narodowej Agencji, punkty informacyjne, możliwość konsultacji indywidualnych – to wszystko czeka na osoby zainteresowane programem Erasmus+. Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ odbędzie się 29 stycznia (czwartek) w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie.

Spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie to nie tylko doskonała okazja, żeby dowiedzieć się jak funkcjonuje program Erasmus+. To również możliwość znalezienia inspiracji do realizacji nowych projektów czy konsultacji z ekspertami oceniającymi wnioski. Ponadto uczestnicy będą mogli uzyskać wiedzę na temat programów wspierających Erasmus+ przy odpowiednich punktach informacyjnych. Pracownicy Krajowego Centrum Europass będą udzielać niezbędnych informacji wszystkim zainteresowanym.

Tematyka sesji porannych dla danego sektora zostanie powtórzona w sesjach popołudniowych. Wyjątkiem będzie sesja poranna omawiająca projekty z sektora sportowego, która po południu zostanie zastąpiona sesją przedstawiająca tematykę projektów centralnych. Udział w sesjach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia ani zwrotu kosztów podróży.

Nowy rok wnioskowania zaczyna się 4 lutego, kiedy upływa pierwszy termin składania wniosków do sektora młodzieżowego. Pozostałe sektory programu Erasmus+ przyjmują wnioski do 4 marca br. (dotyczy Mobilności osób).

Więcej informacji na stronie: http://erasmusplus.org.pl/ogolnopolski-dzien-informacyjny-programu-erasmus-2015/

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!