“Mobilność od juniora do seniora” – konkurs EDUinspiracje 2011!!!

“Mobilność od juniora do seniora” – konkurs EDUinspiracje 2011!!!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu “Uczenie się przez całe życie”, ogłasza konkurs EDUinspiracje 2011 na najlepszy projekt programu “Uczenie się przez całe życie” w zakresie mobilności, pod hasłem “Mobilność od juniora do seniora”.

W konkursie istotne jest ukazanie znaczenia mobilności w procesie uczenia się na wszystkich etapach życia: począwszy od ucznia, przez studenta, pracownika, kadrę kierowniczą, aż po osoby starsze.
Zadaniem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych – realizowanych w programie „Uczenie się przez całe życie”. Pozwoli to upowszechnić rezultaty projektów najwyższej jakości.

Konkurs jest skierowany do beneficjentów programu „Uczenie się przez całe życie” (programy sektorowe: Comenius, Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig oraz program międzysektorowy Wizyty Studyjne).

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronach: http://waloryzacja.llp.org.pl/konkurs-eduinspiracje-2011

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!