Konkurs Europass Video 2015 rozstrzygnięty!

Znamy wyniki międzynarodowego Konkursu Europass Video 2015! Celem konkursu było wyłonienie najlepszego krótkiego filmu przedstawiającego korzyści wynikające z Europass oraz celebrującego 10-lecie jego istnienia.

Wybraliśmy zwycięzców spośród kilkudziesięciu filmów, które zgłoszono do naszego Konkursu. W tym roku, inaczej niż w roku poprzednim, wyłonionych zostało dwóch laureatów – jeden w głosowaniu jury i jeden poprzez otwarte głosowanie publiczności. Każdy z nich otrzyma voucher na zakupy o wartości 2000 €. Jury wybrało film z Litwy, zwycięzcą głosowania publiczności został natomiast autor z Estonii. Ponadto za zajęcie 3 kolejnych miejsc w otwartym głosowaniu publiczności twórcom przysługuje nagroda po 500 € dla każdego. Są to kolejno twórcy z Czech, Hiszpanii i Bułgarii.

Zobacz filmy i przeczytaj więcej na stronie: https://europass.org.pl/konkurs-2015-rozstrzygniety/


Poznaj finalistów konkursu Europass Video 2015 i wybierz zwycięzcę!

Z przjemnnością informujemy, że rozpoczęła się druga i ostatnia runda głosowania publiczności na najlepszy film promujący Europass. Do finału dostało się 5 najlepszych filmów z: Bułgarii, Czech, Estonii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Wybierz zwycięzców!

Za zajęcie pierwszego miejsca przysługuje voucher na zakupy o wartości 2000 €, a za trzy kolejne miejsca 3 vouchery o wartości 500 €. Ponadto nagrodzony zostanie również twórca najlepszego filmu wyłonionego w głosowaniu jury. Głosowanie potrwa do 8 grudnia a zwycięzcy konkursu Europass Video 2015 zostaną ogłoszeni 10 grudnia 2015 r.

Zachęcamy do oddawania głosów na stronie: http://a.pgtb.me/Wd8l4


Zagłosuj na najlepszy film promujący Europass!

Rozpoczęła się pierwsza runda głosowania na najlepszy film promujący Europass, która potrwa przez najbliższy tydzień. Do drugiego etapu głosowania otwartego dla publiczności przejdzie 5 finalistów, spośród których wyłonieni zostaną zwycięzcy. Za zajęcie pierwszego miejsca przysługuje voucher na zakupy o wartości 2000 €, a za trzy kolejne miejsca 3 vouchery o wartości 500 €. Ponadto nagrodzony zostanie również twórca najlepszego filmu wyłonionego w głosowaniu jury. Zwycięzcy konkursu Europass Video 2015 zostaną ogłoszeni 10 grudnia 2015 r.

Zachęcamy do oddawania głosów na stronie: http://a.pgtb.me/Wd8l4

 


 

Cenisz sobie wyzwania? Lubisz wygrywać nagrody? Nakręć się i weź udział w drugiej edycji konkursu fimowego – Europass Video 2015. W tym roku do wygrania nagrody o łącznej wartośći 5500 €!

Cel konkursu

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego krótkiego filmu przedstawiającego korzyści wynikające z Europass oraz celebrującego 10-lecie jego istnienia. Rodzaj filmu jest dowolny, może to być film dokumentalny, scenka teatralna, komedia – wyzwólcie swoją wyobraźnię.

Również format jest dowolny, mogą to być ilustracje, animacja, nagranie na żywo… cokolwiek przyjdzie wam do głowy.

Powiązanie z Inicjatywą Europass nie musi być ewidentne; kluczem do sukcesu filmu, jest to by łatwo zapadał w pamięć i był na tyle frapujący, by ludzie chcieli się nim dzielić ze znajomymi.

europass_video_2015_stamp

Nagrody

W konkursie przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody. Do wygrania vouchery na zakupy o łącznej wartości 5500 euro.

zwycięzca głosowania publiczności: voucher na zakupy wartości 2000 €.

wybór jury: voucher na zakupy o wartości 2000 €.

3 vouchery o wartości 500 € dla kolejnych 3 miejsc zajętych w głosowaniu publiczności.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Pobierz Informacje dla uczestników, Regulamin konkursu oraz Najczęściej zadawane pytania (FAQs) i przeczytaj je uważnie.
  2. Nakręć krótki film video (do 180s.) promujący korzyści wynikające z inicjatywy Europass.
  3. Wypełnij formularz wniosku konkursowego do 16.11.2015r., do godziny 24:00 (czasu środkowoeuropejskiego).

 

europass_video_2015_zglos_sie

Więcej informacji

W konkursie może wziąć udział każdy obywatel w wieku powyżej 18 lat zamieszkujący na obszarze jednego z krajów uczestniczących w konkursie.

Zobacz także filmy video z ubiegłorocznej edycji Europass Viral Video 2014 https://www.youtube.com/

Aby uzyskać więcej informacji nt. Europass wejdź na stronę: https://europass.cedefop.europa.eu/pl/video-competition lub skontaktuj się z Krajowym Centrum Europass.

Szczegóły techniczne filmu video

  • Maksymalna dopuszczalna wielkość pliku: 100MB
  • Maksymalny czas trwania: 180 sekund
  • Minimalna rozdzielczość: 320×240 pikseli
  • Zalecany format: MPEG-4 z MP3 audio; ale MPEG, 3GPP, MOV, AVI , WMV i FLV również będą akceptowane.


Termin i rejestracja

Wszystkie filmy video powinny być nadesłane do:

16.11.2015 r.,

do godziny 24:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zarejestruj się i wypełnij: