Konferencja „Narzędzia Komisji Europejskiej wspierające edukację dorosłych” za nami.

Konferencja „Narzędzia Komisji Europejskiej wspierające edukację dorosłych” za nami.

4 października 2017 r. odbyła się konferencja „Narzędzia Komisji Europejskiej wspierające edukację dorosłych” organizowana przez Elektroniczną Platformę na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE) oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.

Spotkanie odbyło się w siedzibie MSCDN w Warszawie. Uczestniczyło w nim ponad 60 przedstawicieli placówek związanych z kształceniem osób dorosłych (tj. Ochotnicze Hufce Pracy, regionalne oddziały MSCDN, Centra Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Medyczne Szkoły Policealne).

Swoją obecnością zaszczycili nas również Pan Andrzej Sosnowski, Mazowiecki Wicekurator Oświaty w Kuratorium Oświaty w Warszawie, który wygłosił kilka słów podczas otwarcia spotkania oraz Pani Grażyna Ożarek, Dyrektor Biura Ministra i Komunikacji Społecznej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

W programie konferencji, obok przedstawicieli Krajowego Biura i Ambasadorów Platformy EPALE, pojawili się również przedstawiciele Krajowego Centrum Europass i Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji:

Agnieszka Włodarczyk omówiła priorytety programu Erasmus+ w kontekście kształcenia dorosłych oraz kształcenia i szkolenia zawodowego oraz pokazała jak korzystać z zasobów internetowych w nauczaniu i uczeniu się.

Marta Majka Biskup zachęciła uczestników do dzielenia się sukcesem i pokazała płynące z tego korzyści.

Konrad Romaniuk zaprezentował Portfolio Europass i omówił sposoby skutecznej prezentacji na rynku pracy i edukacji.

 

Dziękujemy za udział.

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!