Europejski konkurs fotograficzny, edycja 4-ta.

Europejski konkurs fotograficzny, edycja 4-ta.

Europejskie Centrum Edukacji Zawodowej (CEDEFOP) już po raz czwarty ogłasza otwarty konkurs fotograficzny promujący dobre praktyki w europejskich projektach zawodowych. Centrum jest także instytucją zarządzającą edytorem dokumentów Europass online i z upoważnienia Komisji Europejskiej  sprawuje opiekę na działaniem Krajowych Centrum Europass, w wymiarze międzynarodowym. Zeszłoroczni laureaci konkursu odebrali nagrody i wyróżniana w trakcie Europejskiego Tygodnia Edukacji Zawodowej (European vocational skills week) w Wiedniu. Konkurs ma na celu promowanie najlepszych projektów w europejskich programach edukacyjnych finansowanych przez Komisję Europejską, np. Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności i podobne. Celem jest rozpowszechnianie takich właśnie dobrych praktyk w Unii Europejskiej i szerzej na świecie. Podobnie do lat poprzednich konkurs daje szansę szerokiej wymiany doświadczeń niezależnie od wieku uczestników. Dodatkowo czwórki uczących się z UE oraz krajów skandynawskich mogą zgłaszać wyjątkowe historie, wraz z narracją ograniczoną do 100 słów konkretnie wyjaśniających pomysł na ich projekt. Najlepsze zgłoszone prace oraz ich autorzy zostaną zaprezentowani przez Komisarz Marianne Thyssen w październiku, podczas uroczystej gali Europejskiego Tygodnia Zawodowców, tym razem w fińskich Helsinkach. Natomiast nagrody główne zostaną rozdane w trakcie 60-tej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w greckich Thessalonikach, w listopadzie 2019. Więcej szczegółów, w  języku angielskim tutaj, a w tegorocznej czwartej edycji konkursu zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę:
https://www.cognitoforms.com/Cedefop1/CedefopPhotoAward2019.

Termin na zgłoszenie upływa 31 maja 2019 o godzinie 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.

W imieniu organizatorów zachęcamy, aby dzielić się informacjami o konkursie ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, poprzez:
promocyjny filmik video, ulotkę opisująca zasady i nagrody w konkursie, profil CEDEFOP na Facebooku, Twitter, Instagram czy YouTube.

 

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!