Zapraszamy na konferencję “Edukacja z Informatyką”, Warszawa, PGE Narodowy, 11 marca 2019 r.

Zapraszamy na konferencję “Edukacja z Informatyką”, Warszawa, PGE Narodowy, 11 marca 2019 r.

Krajowe Centrum Europass oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, zapraszają na prezentację jakościowej zmiany w edukacji, wynikającej z podstawy programowej w zakresie wykorzystania nowych technologii w nauczaniu. Już 11 marca, na warszawskim Stadionie PGE Narodowym, uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą programów cyfryzacji dla szkół. Zapraszamy do udziału w sesjach tematycznych poświęconych praktycznemu wykorzystaniu nowych technologii w edukacji. Jedna z sesji odbędzie się w Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE – nowoczesnej ciężarówce edukacyjnej i przestrzeni dydaktycznej dla nauczycieli, których zapraszamy do świata wirtualnej nauki. Dla wszystkich uczestników będzie dostępny punkt informacyjny Erasmus+, programu, z którego w ciągu siedmiu lat skorzysta 4 mln osób w całej Europie oraz 125 tysięcy instytucji.

Konferencja jest bezpłatna. Skierowana jest do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz przedstawicieli ośrodków doskonalenia nauczycieli.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Program konferencji dostępny jest tutaj: http://erasmusplus.org.pl/wp-content/uploads/2019/02/Edukacja-w-informatyce.pdf

Zapraszamy do odwiedzenia strony dedykowanej konferencji: http://erasmusplus.org.pl/konferencjeregionalne

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!