Inspirujesz, edukujesz, motywujesz – zostań EDUinspiratorem!

Inspirujesz, edukujesz, motywujesz – zostań EDUinspiratorem!

Uczestniczyłeś w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji? Zdobyłeś nowe umiejętności? Zachęciłeś innych do działania? Działasz dalej w obszarze edukacji? Odwiedź stronę www.eduinspiracje.org.pl, zgłoś się i zdobądź tytuł EDUinspiratora.

Zgłoszenia do 13 czerwca 2016 roku

EDUinspirator to konkurs dla osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Nagradzamy w nim osoby, które wyróżniają się szczególną aktywnością i wysoką jakością prowadzonych działań, wpływają na rozwój innych i przyczyniają się do pozytywnych zmian w  środowisku lokalnym.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy uczestnicy projektów realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekonać nas, że to właśnie Ty w tym roku zasługujesz na tytuł EDUinspiratora.

EDUinspiratorem mogą zostać między innymi: uczniowie, studenci, młodzież, dorośli słuchacze, w tym seniorzy, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych oraz kadry zarządzającej w systemie edukacji formalnej i pozaformalnej, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji, przedsiębiorcy i pracownicy firm.

Kategorie konkursowe:

  • Edukacja szkolna;
  • Szkolnictwo wyższe;
  • Edukacja zawodowa;
  • Edukacja dorosłych;
  • Edukacja pozaformalna młodzieży;
  • Kategoria specjalna: 20 lat Wolontariatu Europejskiego.

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dobierając ją do charakteru swojej działalności.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w systemie http://online.frse.org.pl/. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.eduinspiracje.org.pl.

Zdobądź prestiżowy tytuł i wygraj cenne nagrody!

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!