Dni Kariery i Mobilności dla młodych naukowców

Dni Kariery i Mobilności dla młodych naukowców

Młodzi naukowcy!
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych Dniach Kariery i Mobilności w Warszawie w dniach 24-26 października 2017 r. objętych patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, a także Polskiej Akademii Nauk, Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Rady Głównej Instytutów Badawczych oraz Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.


Stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu, informacje o grantach, doświadczenia stypendystów  – to tylko część atrakcji, które zostały dla Was przygotowane.

Dodatkowo będziecie mogli zagrać w grę na smartfony i tablety, wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz przekazać nam swoje opinie i oczekiwania co do rozwoju kariery naukowej w Polsce!

Gdzie:

Dzień 1 – Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa

Dzień 2 i 3 – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa
Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie odbędzie się także w innych miastach w Polsce: w Krakowie (10-12 października), Gliwicach (17 października), Katowicach (18-19 października), Poznaniu (18-20 października) i  Łodzi (23-25 października).

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Zmienił się adres siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Nowy adres w dokumentach rejestrowych KRS to:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Prosimy o kierowanie korespondencji na w.w. adres.

You have Successfully Subscribed!