Odnieś sukces zawodowo! Konferencja EDUinspiracje w Łodzi.

Odnieś sukces zawodowo! Konferencja EDUinspiracje w Łodzi.

Zatrudnię młodego fachowca, najlepiej zaraz po szkole, z bogatym doświadczeniem, odpornego na stres, ze znajomością języka obcego. Takich ogłoszeń można znaleźć mnóstwo. Czy ktoś na nie odpowiada? Czy tacy specjaliści istnieją? Jak kształcić młodzież, aby sprostała oczekiwaniom pracodawców? Na te pytania odpowiedzi szukać będą uczestnicy konferencji EDUinspiracje Zawodowo.

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia br. w Łodzi (Bionanopark, ul. Dubois 114/116). Jego głównym organizatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+. Na spotkanie zapraszamy nauczycieli kształcenia zawodowego, osoby prowadzące szkolenia, specjalistów w przedsiębiorstwach, przedstawicieli kształcenia zawodowego oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak ofertę edukacyjną dostosować do potrzeb rynku pracy oraz ułatwić młodym osobom start w dorosłe życie.

Zagadnienia te zostaną kompleksowo omówione podczas sześciu interesujących sesji tematycznych, które poprowadzą przedstawiciele FRSE, ORE oraz PARP. Wspólnie z uczestnikami poszczególnych paneli eksperci będą zastanawiać się, w jaki sposób szkoły powinny nawiązać współpracę z biznesem, czy wolontariat przygotowuje młodych do życia zawodowego, jak odkrywać talenty wśród uczniów oraz jak program Erasmus+ pomaga zmieniać edukację. Jedna z sesji zostanie również poświęcona przywództwu w edukacji oraz doskonaleniu zawodowemu nauczycieli. Ponadto podczas spotkania zostanie przedstawiony program Europass, czyli wyjątkowe narzędzie Komisji Europejskiej, które ułatwia prezentację kwalifikacji zawodowych w CV.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczestnik może wybrać maksymalnie dwie sesje tematyczne. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Uwaga, zmiana adresu!

Uwaga, zmiana adresu!

Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowego Centrum Europass.

Prosimy o kierowanie korespondencji, która dotrze do Warszawy po 16 czerwca, na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa

Do 16 czerwca dotychczasowy adres korespondencyjny pozostaje aktualny.

Prosimy o oszacowanie czasu potrzebnego do dostarczenia przesyłek i wysyłkę na odpowiedni adres zgodnie z powyższymi informacjami.

You have Successfully Subscribed!